Idézetek

"Fogadd el: egyszer te vagy a galamb, máskor meg a szobor."

Scott Adams

Cím: Nagykanizsa, Ady u. 1. II. emelet (írószerbolt és BÁV zálogház közötti kapualj)
Tel: +36-20/5300-650
Email: eraklintancklub{kukac}gmail.com




Híreink - Tánc Világnapja - Részletes programterv
A hírre kattintva megtekintheti a részletes programtervet.
Beküldve: 2016. április 26. 9:02





Erzsébet tér, Nagyszínpad
09:15: Megnyitó
09:30: Eraklin Táncklub
09:35: Farkas Ferenc Zene és Aranymetszés Művészeti Iskola balett csoportja
09:50: Kanizsa Salsa Egyesület
10:05: Kanizsa Táncegyüttes
10:30: Premier Táncklub
10:45: Magyarszerdahelyi Fogyatékosok Rehabilitációs Intézetének tánccsoportjai
11:05: Swans Balett és Tánciskola
11:25: Szan-Dia Fwk
11:45: Farkas Ferenc Zene és Aranymetszés Művészeti Iskola néptánc csoportja
12:05: színpadtakarítás
12:10: LatiNívó Salsa Klub Kanizsai Tánc és Mozgásművészet Egyesület
12:25: Szikrák Táncegyüttes
12:35: Nagykanizsa Honvéd Kaszinó Szkes Dance Tánccsoport
12:50: Rozmaring Táncegyüttes
13:10: Magic Ritmo Tánccsoport
13:35: Ividő Tánccsoport Lendva
13:50: Hevesi Sándor Általános Iskola
13:55: Pipitér Óvoda
(14:00-16:00: Karneváli felvonulás a Kanizsa Centrumtól az Erzsébet térig)
14:05: Hétszínvirág Óvoda
14:15: Ritm Táncklub Szentpétervár
14:35: Lurkó Kuckó Óvoda Őrtilos
14:45: Hevesi Sándor Általános Iskola
14:50: színpadtakarítás
14:57: Boldog Donát Celesztina Piarista Óvoda
15:10: Időskorú kitüntetettek köszöntése: Dénes Sándor polgármester
15:20: Attila utcai Óvoda
15:30: Kossuth téri Óvoda
15:40: színpadtakarítás, átállás
16:00-16:30: Bevonulás a térre, össztánc, zenél a Lobo Latino
16:30-17:00: Krizbai Teca énekes
17:00: Eraklin Táncklub
17:20: Gördülő Tánccsoport Budapest
17:40: Zalagyöngye
18:00-19:30: Finálé 1. rész
19:30: Madár Vera énekes
20:00-21:00: Finálé 2. rész
21:00: Lézer-show


Valcer Korzó: (Ady utca)
10:00: Nagykanizsa Honvéd Kaszinó Szkes Dance Tánccsoport
10:25: Magic Ritmo Tánccsoport Pántlika Néptáncegyüttes
11:10: LatiNívó Salsa Klub Kanizsai Tánc és Mozgásművészet Egyesület
11:40: Zalagyöngye Táncegyüttes
12:00 Farkas Ferenc Zene és Aranymetszés Művészeti Iskola balett csoportja
12:20: Zöldág Néptánccsoport Zalakaros
12:45: Eraklin Táncklub
13:05: Szikrák Tánccsoport
13:15: Farkas Ferenc Zene és Aranymetszés Művészeti Iskola néptánc csoportja
13:30: Ritm Táncklub Oroszország
13:50: Harangjáték
13:55: Zumba Fatima
14:20: Vadrózsa, Fatima és lányai: Magyarszerdahelyi Fogyatékosok Rehabilitációs Intézete és Otthona
14:45: Harangjáték
14:50: Honvéd Kaszinó Színjátszó köre
16:15: Aczél László akusztikus dalok
16:50: Swans Balett és Tánciskola
17:15: Zrínyi-Bolyai Ritmika csoportja
17:35: Ividő Tánccsoport Lendva Mura Dance Tánccsoport Liszói Minik
18:10: Premier Táncklub
18:30: Gyöngyvirág Tánccsoport Zalakaros
18:50: Zhafíra Oriental Stúdió
19:10: Rozmaring Táncegyüttes
19:30: Kanizsa Salsa Egyesület
20:00: Eraklin Táncklub


Kiskastély:
10:00: Tungsram Nyugdíjas Énekkar
10:15: VOKE Kertbarát és Természetbarát Klub
10:45: Zhafíra Oriental Stúdió
11:00: Honvéd Kaszinó Hölgyklubja
12:00: Eraklin Táncklub
12:15: Gyöngyvirág Tánccsoport Zalakaros
12:30: Mura Dance Tánccsoport, Pántlika Néptáncegyüttes
13:00: Magyarszerdahelyi Fogyatékosok Intézete és Otthona tánccsoportjai
13:20: Bajcsai Rezedák Népdalkör
13:35: Fürge Lábak Néptánc csoport
13:45: Vöröskereszt bemutató
14:15: VOKE Kodály Zoltán Énekkar
14:30: Tüttő János Nótaklub
15:10: Polgári Olvasókör Árvácska Dalköre
15:35: Bajcsai Nyugdíjas Klub
15:50: Kárász Tímea dalcsokor
16:25: Honvéd Kaszinó Énekkara
16:40: Sulyokné Nagy Erzsébet operett
16:50: Dráva Gyöngye Néptáncegyüttes
17:10: Csillag Citera Együttes
17:25: Magic Ritmo Tánccsoport
17:50: Eraklin Táncklub


Tánc Promenád: (Fő utca)
10:00: Zhafíra Oriental Stúdió
10:25: Drávagyöngye Ifjúsági Néptáncegyüttes
10:45: Farkas Ferenc Zene és Aranymetszés Művészeti Iskola balett csoportja
11:05: színpadtakarítás
11:25: Eraklin Táncklub
11:45: Rozmaring Tánccsoport
12:00: színpadtakarítás
12:05: Premier Táncklub
12:25: Kanizsa Salsa Egyesület
12:45: Rügyecske Tánccsoport Zalakaros
13:05: Swans Balett és Tánciskola
13:15: Zalagyöngye Táncegyüttes
13:35: LatiNívó Salsa Klub Kanizsai Tánc és Mozgásművészet Egyesület
14:05-15:00: Zumba életérzés Andival
16:00: Nagykanizsai Gólyalábasok
16:50: SzanDia Fwk
17:20: Kanizsa Táncegyüttes
17:40: Nagykanizsa Honvéd Kaszinó Szkes Dance Tánccsoport
18:00: Drávagyöngye Ifjúsági Néptáncegyüttes
18:15: Ritm Táncklub Oroszország
18:35: Szikrák Tánccsoport
18:45: Mura Dance Murakeresztúr Liszói Minik Pántlika Táncegyüttes
19:20: Magic Ritmo Tánccsoport
19:40:
20:00: Eraklin Táncklub